Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen bijl 2199
Bronzen bijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Antieke bronzen tafllampen 2038
2 Antieke bronzen tafllampen

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Viool met parelmoer 2211
Viool met parelmoer

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré 2042
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hagelschotgeweer, 19e eeuw 2132
Hagelschotgeweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kwik barometer 2215
Kwik barometer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Majolica hang-petroleumlamp 2023
Majolica hang-petroleumlamp

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek pistool 2283
Antiek pistool

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Samac beeldje met thermometer 2048
Samac beeldje met thermometer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Dubbelloops geweer 2138
Dubbelloops geweer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Antieke bronzen wandlampen 2411
2 Antieke bronzen wandlampen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Arabische dolk BWG 2282
Arabische dolk BWG

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen doosje met hond 2365
Bronzen doosje met hond

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Pikkelhaube 2022
Pikkelhaube

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pistool, 18e eeuw 2126
Pistool, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kromzwaard, 19e eeuw 2134
Kromzwaard, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Chinese bronsen vazen 2152
2 Chinese bronsen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw 2166
2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Officiers-sabel, 19e eeuw 2008
Officiers-sabel, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen liniaal, 18e eeuw 2033
Bronzen liniaal, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5 Dekseldoosjes in de vorm van eieren 2084
5 Dekseldoosjes in de vorm van eieren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen stiertje 2246
Bronzen stiertje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen voorwerp, oudheid 2247
Bronzen voorwerp, oudheid

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Antieke pistolen 2279
3 Antieke pistolen

Resultaat:

145 EUR