Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen bijl
Resultaat: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

2 Antieke bronzen tafllampen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G

Viool met parelmoer
Resultaat: 230 EUR

Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Hagelschotgeweer, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G

Kwik barometer
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G

Majolica hang-petroleumlamp
Resultaat: 190 EUR

Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G

Antiek pistool
Resultaat: 190 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R

Samac beeldje met thermometer
Resultaat: 180 EUR

Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G

Dubbelloops geweer
Resultaat: 180 EUR

Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R

2 Antieke bronzen wandlampen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude bronzen wandlampen 20e eeuw in Louis seize stijl, met prismen glas 54x27x12cm Cond:G

Arabische dolk BWG
Resultaat: 170 EUR

Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 27 c...

Bronzen doosje met hond
Resultaat: 170 EUR

Antieke bronzen inktstel met afneembaar deksel met hond met zandstrooier en glazen inktreservoir omstreeks 1830 gemonogrammeerd, in goede staat 7x9x5,5cm Cond:G

Pikkelhaube
Resultaat: 160 EUR

Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G

Pistool, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm

Kromzwaard, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G

2 Chinese bronsen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø

2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M

Officiers-sabel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G

Bronzen liniaal, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G

5 Dekseldoosjes in de vorm van eieren
Resultaat: 150 EUR

Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G

Bronzen stiertje
Resultaat: 150 EUR

Klein bronzen stiertje (hanger), Luristan, 1200-900 BC., in redelijke staat 4x3x1,5cm.

Bronzen voorwerp, oudheid
Resultaat: 150 EUR

Ceremoniële Luristan bijl, ca. 1200-900 BC, 16x6x2cm. in redelijk tot goede staat.

3 Antieke pistolen
Resultaat: 145 EUR

Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R