Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse haancomtoise 3510
Franse haancomtoise

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Staande klok 3606
Staande klok

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Franse zuilenpendule 3526
Franse zuilenpendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse pendule, pors. plaquettes 3597
Franse pendule, pors. plaquettes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Staande klok 3631
Staande klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3632
Friese stoelklok

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Reiswekker 3554
Reiswekker

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Klokkenman 3644
Klokkenman

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse pendule, vrouw met wereldbol 3636
Franse pendule, vrouw met wereldbol

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Staartklok met mechaniek 3521
Staartklok met mechaniek

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3578
Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Frans marmeren pendule, 4 zuilen 3529
Frans marmeren pendule, 4 zuilen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Marmeren 3-delig klokkenstel 3541
Marmeren 3-delig klokkenstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Staartklok 3557
Staartklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse pendule met vrouwenbeeld 3621
Franse pendule met vrouwenbeeld

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendule 19e eeuws 3622
Pendule 19e eeuws

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Klok met vrouw 3590
Klok met vrouw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok met mechaniek 3599
Schwarzwalder klok met mechaniek

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Franse pendule 3633
Franse pendule

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Franse figurenpendule 3598
Franse figurenpendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kleine Friese stoelklok 3522
Kleine Friese stoelklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Comtoise 3524
Comtoise

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 3-gewichter 3576
Friese staartklok, 3-gewichter

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse pendule, vrouw 3637
Franse pendule, vrouw

Resultaat:

110 EUR