26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Naief schilderij paarden 1193
Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR
Schilderij, opengewerkte lijst 1186
Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR
3 Chinese capucijner kommen 6084
3 Chinese capucijner kommen

50 EUR

Messing haardset, 5-delig 2113
Messing haardset, 5-delig
Startprijs 45 EUR
Diverse delen Royal Albert 6077
Diverse delen Royal Albert

85 EUR

Schilderij, vrouw leest boek 1150
Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR
Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

30 EUR

Bronzen beeld naar Remington 5017
Bronzen beeld naar Remington

450 EUR

2 Majolica bloempotten 6070
2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR
10 Delen oud/antiek tin 2106
10 Delen oud/antiek tin
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten console 2099
Eikenhouten console
Startprijs 220 EUR
Tweeluik, onduidelijk 1136
Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeldje met ivoor 5010
Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR
Bronzen figuur, hoofd met voet 5003
Bronzen figuur, hoofd met voet

300 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6034
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
3 Aardewerken schalen 6027
3 Aardewerken schalen

120 EUR

Grote terracotta olifant 6020
Grote terracotta olifant

200 EUR

Gothische penantkast 4293
Gothische penantkast

60 EUR

Pors. hoorn des overvloeds 2063
Pors. hoorn des overvloeds

75 EUR

Landkaart Middelburg 1100
Landkaart Middelburg

110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR

Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR
Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR
Art Deco lamp met beeld 2056
Art Deco lamp met beeld
Startprijs 70 EUR