Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren loddereindoosje 810
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR
3 Delen Hollands aardewerk 6320
3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Emaille reclamebord, Tuborg Ol 2263
Emaille reclamebord, Tuborg Ol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie spiegel 4243
Mahonie spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring fantasie 774
Gouden ring fantasie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Klein borstbeeld 6284
Klein borstbeeld

Resultaat:

30 EUR

Zilveren veeartsgereedschap 767
Zilveren veeartsgereedschap
Startprijs 70 EUR
2 Bisquit beeldjes 6277
2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR
Beeldje Nymfenburg 6270
Beeldje Nymfenburg
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren breinaaldenschede 760
Zilveren breinaaldenschede

Resultaat:

50 EUR

5-Delige koperen pannenset 2256
5-Delige koperen pannenset
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese tafel 4236
Chinese tafel

Resultaat:

90 EUR

Romeins bronzen ruiter te paard 2249
Romeins bronzen ruiter te paard
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lederen stoel 4229
Lederen stoel

Resultaat:

120 EUR

Twee 18e eeuwse tempelhekken 6234
Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR
2 Oude haardplaten 2213
2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Vitrinekast 4193
Vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

18e Eeuws bord, China 6227
18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR
Kersen bijzettafel 4186
Kersen bijzettafel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antiek huisrelikwie 2206
Antiek huisrelikwie

Resultaat:

30 EUR

Witgouden ring met peridoot 731
Witgouden ring met peridoot
Startprijs 350 EUR
Kabinet 4179
Kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen bijl 2199
Bronzen bijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke zilveren vleesvorkjes 724
Antieke zilveren vleesvorkjes

Resultaat:

35 EUR