Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Erotische benen snuffbottles
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G

Ivoren krokodil met olifanten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

2 Karaffen
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

Bronzen beeld naar Remington
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Damesportret met hoed
Resultaat: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Swarovski jaarstuk: Isadora 2002
Resultaat: 110 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

2 Glazen vasen
Resultaat: 100 EUR

Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G

15 Delen glas/kristal
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G

Gothische penantkast
Resultaat: 60 EUR

Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Swarovski pinguïn (627067)
Resultaat: 70 EUR

Swarovski pinguïnmoeder met baby (627067), uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski Zeearend (248003)
Resultaat: 100 EUR

Swarovski Amerikaanse zeearend (248003) uitgevoerd in gefacetteerd en glad helder kristal. Snavel is van light Topaz en ogen zijn van Paradise Blue Crystal. Gematteerde kop, nek en staart. 12,8x7,5cm....

2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Mahonie spiegel
Resultaat: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G