Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G
Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G
Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Swarovski pinguïnmoeder met baby (627067), uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski Amerikaanse zeearend (248003) uitgevoerd in gefacetteerd en glad helder kristal. Snavel is van light Topaz en ogen zijn van Paradise Blue Crystal. Gematteerde kop, nek en staart. 12,8x7,5cm....
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G