Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...
Gouden dameshorloge, 585/000, Certina. Fraai Certina dameshorloge, vierhoekige kast, mechanisch, met strakke gladde bewerkte band. Lengte 18 cm ca. 28.9 gr. Werkend
M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G
Omega uurwerk herenhorloge, met goudkleurige kast. Mechanisch. Seamaster "De Ville" Lopend. Cond.:R. De wijzerplaat is aangeslagen.
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Vijf zilveren bonbonschaaltjes 800/000 Duits, strak model, Wilkens und Söhne ø9cm ca 225gr
Linders 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, besneeuwd landschap 50x70cm. Cond.: G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen, gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het col...
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm
Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57
Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...