26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Schilderij, 16e-17e eeuw 1000
Schilderij, 16e-17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
M. de Jongere 1001
M. de Jongere

1.400 EUR

Schilderij, W. de Klerk 1002
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 7.000 EUR
Schilderij Jan Cremer 1003
Schilderij Jan Cremer
Startprijs 2.500 EUR
Schilderij, W. de Klerk 1004
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 4.000 EUR
Schilderij Carl Bille 1005
Schilderij Carl Bille

900 EUR

Schilderij, A. Torres Fuster 1006
Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR
Schilderij, A.J. Lamme 1007
Schilderij, A.J. Lamme

1.100 EUR

3 1008
3

7.500 EUR

Schilderij Mozart Rottman, dame 1009
Schilderij Mozart Rottman, dame
Startprijs 500 EUR
Schilderij Derk Wiggers 1010
Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 750 EUR
Ikoon, Kazanskaja 1011
Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR
Lithografie, Ton Schulten 1012
Lithografie, Ton Schulten

200 EUR

Lithografie, Ton Schulten 1013
Lithografie, Ton Schulten
Startprijs 300 EUR
Lithografie, Ton Schulten 1014
Lithografie, Ton Schulten

300 EUR

Schilderij, Max Carlier 1015
Schilderij, Max Carlier

1.850 EUR

Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom 1016
Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Willy Martens 1017
Schilderij, Willy Martens

1.900 EUR

Schilderij, W. van Nieuwenhoven 1018
Schilderij, W. van Nieuwenhoven
Startprijs 500 EUR
Gobell, aquarel winter 1019
Gobell, aquarel winter

800 EUR

Schilderij Husner 1020
Schilderij Husner

750 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier 1021
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 750 EUR
Achterglas schilderij, 19e eeuw 1022
Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Achterglas schilderij, 19e eeuw 1023
Startprijs 150 EUR