Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

E.L. Berthon
Resultaat: 875 EUR

E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G

G. Altman, landschap met koeien
Resultaat: 600 EUR

Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Resultaat: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startprijs 600 EUR

Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Schilderij, J. Huth '73
Resultaat: 250 EUR

Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M

Schilderij, Herman Brood
Startprijs 2.000 EUR

Herman Brood 1946-2001(met taxatierapport ) Management Herman Brood(Koos van Dijk) Race car, uit de serie speed en chasing, acryl op linnen, 80x120cm met lijst 140x100cm CondG

Rik Jager
Startprijs 180 EUR

Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G

Rik Jager
Startprijs 180 EUR

Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw(naamplaatje Pieter Barbiers) oude watermolen met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G

Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (naamplaatje Pieter Barbiers) boerenhuis met herder, vee en panorama, olieverf op linnen Cond;G 32x23cm

Schilderij, monogram N.M.
Startprijs 150 EUR

Monogram N.M 20e eeuw, taverne met kaartspelende figuren, olieverf op paneel 45x40cm Cond:G

Schilderij, J. de Graaf
Startprijs 100 EUR

Jochem de Graaf (2e helft 20e eeuw), zandtechniek op linnen, stilleven met tulpen 120x80cm. Cond.: G

Bloemstilleven, Evert Moll
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G

Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G

Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G

Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G

A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen
Startprijs 650 EUR

A.H.J Molkenboer, Leeuwarden 1872-1960 Haarlem, dames in interieur aan het handwerken, olieverf op linnen 66-86cm Cond:G

Gobell, aquarel, winter
Startprijs 1.200 EUR

G.H. Gobell, Raalte 1786-Deventer 1833(met provenence) ijsgezicht met schaatsers en 2 figuren op de voorgrond, koek en sopie, aquarel op papier 24x21cm Cond:G

Schilderij, doorkijk
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G

Schilderij, Giethoorns landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, Hendriks havengezicht
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd C.M. Hendriks ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, kopie oude meester
Resultaat: 475 EUR

A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...