Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hangpetroleumlamp, bonte kap 2024
Hangpetroleumlamp, bonte kap

Resultaat:

120 EUR

Polyfoon 2025
Polyfoon
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Melkhouder, 19e eeuw 2026
Melkhouder, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staande schemerlamp, bronzen voet 2027
Staande schemerlamp, bronzen voet

Resultaat:

80 EUR

Viool, Mark Neukirchen 2028
Viool, Mark Neukirchen
Startprijs 1.300 EUR
Groot Russisch kruis 2029
Groot Russisch kruis
Startprijs 80 EUR
Franse bronzen 6-lichts kroonluchter 2030
Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Startprijs 120 EUR
Kroonluchter met leeuwen 2031
Kroonluchter met leeuwen
Startprijs 100 EUR
Grote Jugendstil hanglamp 2032
Grote Jugendstil hanglamp
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen liniaal, 18e eeuw 2033
Bronzen liniaal, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

2 Bronzen wandlampen 2034
2 Bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR
Barometer in messing bewerkte kast 2035
Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR
Gietijzeren etageretafel 2036
Gietijzeren etageretafel
Startprijs 60 EUR
Heilig kruis 2037
Heilig kruis
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Antieke bronzen tafllampen 2038
2 Antieke bronzen tafllampen

Resultaat:

240 EUR

Houten lamp met putti 2039
Houten lamp met putti
Startprijs 90 EUR
Kraantjeskan, 19e eeuw 2040
Kraantjeskan, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Antieke kerk-kandelaars 2041
2 Antieke kerk-kandelaars

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré 2042
Gietijzeren schotel, Ewald Mataré

Resultaat:

200 EUR

2 Kluwenhouders 2043
2 Kluwenhouders
Startprijs 90 EUR
Russisch reisikoon 2044
Russisch reisikoon
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Luchtdrukmeter 2045
Luchtdrukmeter

Resultaat:

70 EUR

Design lamp, Tony Cordero Sibilla 2046
Design lamp, Tony Cordero Sibilla
Startprijs 250 EUR
Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880 2047
Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880
Startprijs 60 EUR