Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Comtoise 3524
Comtoise

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Westminster Boulle klok 3525
Westminster Boulle klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse zuilenpendule 3526
Franse zuilenpendule

Resultaat:

200 EUR

Electrische fabrieksklok 3527
Electrische fabrieksklok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke pupklok 3528
Antieke pupklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans marmeren pendule, 4 zuilen 3529
Frans marmeren pendule, 4 zuilen

Resultaat:

150 EUR

Klok, vorm van een toren 3530
Klok, vorm van een toren
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Boulle console klok 3531
Boulle console klok

Resultaat:

2.000 EUR

Friese staartklok ca. 1820 3532
Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR
Friese staartklok ca. 1820 3533
Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Noten regulateur 3534
Noten regulateur

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel 3535
3-Delig Frans klokkenstel

Resultaat:

425 EUR

Friese stoelklok ca. 1800 3536
Friese stoelklok ca. 1800
Startprijs 400 EUR
Friese staartklok 3537
Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Wortelnoten ingelegd klokje 3538
Wortelnoten ingelegd klokje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Mahonie zuilenpendule 3539
Mahonie zuilenpendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Klokkenmannetje 3540
Klokkenmannetje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Marmeren 3-delig klokkenstel 3541
Marmeren 3-delig klokkenstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse Jugendstil pendule 3542
Franse Jugendstil pendule

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Marmeren klokkenstel, brocot 3543
Marmeren klokkenstel, brocot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art deco wandklok 3544
Art deco wandklok

Resultaat:

100 EUR

Staande klok met mechaniek 3545
Staande klok met mechaniek
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Klokkenstel 1920 3546
Klokkenstel 1920

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Junghans regulateur 3547
Junghans regulateur

Resultaat:

50 EUR