Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke vuurvergulde pendule omstreeks 1820, in goede complete staat, met sterrenkijker, deiana, lyra en muziekboeken, 4 figurenvoorstellingen. geheel origineel met 8-daags uurwerk, halfuurslag ...

Franse pendule met vrouwenbeeld
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse pendule met rood marmer en compositiemetalen figuur met bloem, omstreeks 1890, 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 58cm

Pendule 19e eeuws
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule met gouddecor en vernis Martin stijl decor, en vergulde bronzen armaturen, originel 8 daags uurwerk, Japy Freres, minimale beschadiging klokkast/wijzerplaat 36cm Cond...

Skeletklok
Startprijs 350 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Tafelklok, apart uurwerk
Resultaat: 1.500 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker, Fernier Paris, met Corintische zuilen, slagwerk met twee hamers op spiraal omstreeks 1880, tijd afroepbaar door drukknop 18x11x10cm Cond:G

Boulle klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....

Olifantenpendule
Startprijs 750 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Uurwerk Boulle klok
Startprijs 700 EUR

Groot origineel 19e eeuwse Boulle klok uurwerk met 8-daags uurwerk, halfuurslag (incl. slinger) en vergulde messing wijzerplaat met perfecte emaille cartouches. Gesigneerd Villard Paris in zeer goede ...

Zwarte klok
Startprijs 700 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

Staande klok
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten staande klok, halfuurslag met 7 hamers op staaf ca. 1930, gemerkt "K" in goede originele staat 200cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 190 EUR

Grote Friese stoelklok 18e-19e eeuw in zeer goede originele staat (los onderdeel uurwerk erbij) 73cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat, 45cm Cond:G

Vergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm

Schaarpendule
Startprijs 500 EUR

Messing skelet schaarpendule met sneckaandrijving (fusee-clock) 21e eeuw met glazen stolp in goede staat. 55x31x18 Cond:G

Franse pendule, vrouw met wereldbol
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870, voorstelling vrouw met wereldbol, met 8 daags uurwerk en halfuurslag(compositiemetaal) 43x40x13cm Cond:G

Franse pendule, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G

Bronzen klokje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G

Engelse staande klok
Startprijs 800 EUR

Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm

Ingelegde lyra-klok
Startprijs 475 EUR

Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G

Koperkleurige klok
Startprijs 120 EUR

Engelse tafelklok met snek en slagwerk op bel, bronzen uurwerk in bovenliggende balans 26x15x11cm Cond:G

Porseleinen klok
Startprijs 80 EUR

Grote antieke pendule van Societe ceramique Maastricht omstreeks 1900 met roofvogel in bergen decor, Frans uurwerk, vergulde wijzerplaat in goede staat 40cm

Klok, Napoleon hoed
Startprijs 50 EUR

Antieke houten pendule, omstreeks 1920 met Frans achtdaags uurwerk en halfuurslag 24x51x15cm Cond:G

Klokkenman
Resultaat: 180 EUR

Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G