Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule met paard
Startprijs 200 EUR

Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G

Tafelklok met messing
Resultaat: 40 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.

Westminster regulateur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.

Franse bronzen pendule ca. 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G

Ronde reiswekker
Startprijs 80 EUR

Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G

Eikenhouten Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.

Reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse reiswekker met seconden aanduiding en slagwerk op bel, omstreeks 1900 in goede staat 15x7x6cm

Antieke klok
Startprijs 60 EUR

Antieke grenenhouten staartklok met Schwarzwald uurwerk, functies niet getest 133cm. Cond.: R

Romantische pendule met dame
Resultaat: 85 EUR

Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm

Staartklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok in goede originele staat, 148cm Cond:G

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, slagwerk met 1 hamer op spiraal, Corinthische zuilen slagwerk 21x10x9cm Cond:G

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G

Zaanse klok
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Zaanse klok
Resultaat: 35 EUR

Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

2 Reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

3-Delig klokkenstel
Startprijs 275 EUR

Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...

Pubklok, 80-er jaren
Startprijs 50 EUR

Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G

Romantische pendule, paard
Resultaat: 80 EUR

Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm

3-Delig klokkenstel
Startprijs 360 EUR

Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag

Sallands klokje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G

Frans marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G

Frans klokkenstel
Resultaat: 330 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R

Zwart marmeren pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm