Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G

Westminster Boulle klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G

Franse zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G

Electrische fabrieksklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G

Antieke pupklok
Resultaat: 90 EUR

Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G

Frans marmeren pendule, 4 zuilen
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse wit marmeren Louis Seize stijl zuilenpendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 41cm in goede staat.

Klok, vorm van een toren
Startprijs 475 EUR

Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm

Boulle console klok
Resultaat: 2.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...

Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G

Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 140cm Cond:G

Noten regulateur
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, mogelijk Lenzkirch, alleen genummerd 108216 omstreeks 1880 in goede staat 96cm

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm

Friese stoelklok ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 180 EUR

Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.

Wortelnoten ingelegd klokje
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G

Mahonie zuilenpendule
Resultaat: 650 EUR

Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G

Klokkenmannetje
Resultaat: 50 EUR

Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G

Marmeren 3-delig klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren Art Nouveau pendulestel omstreeks 1900 (drie soorten natuursteen) gemerkt: G. Allion Pontoise met bronzen ornamenten en druivenranken, 8 daags uurwerk halfuurslag 21-35cm Cond:G

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 390 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G

Marmeren klokkenstel, brocot
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R

Art deco wandklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G

Staande klok met mechaniek
Startprijs 2.250 EUR

Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm

Klokkenstel 1920
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G