25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Bronzen haasjes
Resultaat: 65 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm

2x Weens brons, rat en kip
Resultaat: 60 EUR

6010
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 21cm Cond:G

Bronzen beeldje
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G

Bronzen engeltje
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G

Beeld, musketier
Resultaat: 50 EUR

Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G

Brons
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen 8-armige boedha 20e eeuw in goede staat 31cm.

2 Staande figuren
Resultaat: 40 EUR

Houtgesneden figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.

Buste
Resultaat: 20 EUR

Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.