Alex Asperlach 1969 ( 1901 - 1984), olieverf op linnen, zandpad in landschap 100x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1930 stadsgezicht Venetie met figuren olieverf op linnen, 24,5x30cm Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39 Cond: R/G
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G