Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Duitse werken
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse werken. 1maal sepia 1808 das Schloss zu Kleve(beschadigd) 1 maal steendruk 1832 das Schloss mittelbiberach (verkleurd) beide 40x26cm Cond:M/R

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 80 EUR

Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G

Diverse aquarellen
Startprijs 30 EUR

Studiemap met diverse 19e eeuwse aquarellen in klederdracht, in goede staat, 30x25cm

5 Etsen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G

Anneke Schie, abstracten
Startprijs 60 EUR

Anneke van Schie, landschap met bloemen, olieverf op papier 33x24 Cond:G

Portret, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G

Hollandse ets, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Franke
Startprijs 50 EUR

Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

Antieke gravure, Dusseldorf
Startprijs 30 EUR

Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G

2 Babyportretten
Startprijs 60 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G

Pastel, stilleven
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 40 EUR

Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Geen vanafprijs

Schilderij

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G