Jan Kelderman(Edam 1914-1990 Amsterdam) Lutherse kerk, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G
Gesigneerd Willy Martens,Wandelaars op pad, olieverf op linnen,35x24. Cond:R
Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, Twentse boerderij met boerin en vee 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm
Onduidelijk gesigneerd (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met meer 46x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, landschap met ruiter te paard (oudere bedoeking) olieverf op linnen 75x60 Cond:R-G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G
Victor de Buck (1855 - 1914 Belgische School), olieverf op linnen, zeilboten op zee 100x95cm. Cond.: G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wintergezicht met kasteel en figuren, olieverf op linnen. 31x20cm Cond:G
Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G