Gesigneerd Willy Martens,Wandelaars op pad, olieverf op linnen,35x24. Cond:R
Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, Twentse boerderij met boerin en vee 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw aquarel op papier met tulpen. Cond:G 25,5x20cm
Onduidelijk gesigneerd (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met meer 46x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, landschap met ruiter te paard (oudere bedoeking) olieverf op linnen 75x60 Cond:R-G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG