Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm