Twee Duitse keramieken vazen ca. 1920, gemerkt Stellmacher Teplitz met decor van eenden en fazant. Oor van kleinere vaas is beschadigd 15-43cm. Cond.: R-G
Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G
Twee delen keramiek ca. 1910: 1x dekselschaal Jugendstil 8x18x11cm. en 1x vaas, gemerkt Paul Jurgel 1918 Obetausitz keramische Werkstatten 16xø11cm. Cond.: G
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse kutani porseleinen vaas met decor van goud en figuren in goede staat 30xø10,5cm.
Chinees jade hoofd, voorstellend een man met baard 19e eeuw (chip af) 4x3,5x1,5cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen vaas met decor van paradijsvogels in de natuur met bamboe 45cm. Cond.: G