24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Hoofd op paal 5817
Hoofd op paal
Startprijs 65 EUR
Ivoren okimono 5810
Ivoren okimono

240 EUR

J. v.d. Does, 1497
J. v.d. Does,
Startprijs 40 EUR
Schilderij, boerderij 1490
Schilderij, boerderij

40 EUR

Groene vaas 5573
Groene vaas
Startprijs 80 EUR
Collier saffier 558
Collier saffier
Startprijs 90 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1454
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Ring blauw topaas 551
Ring blauw topaas

85 EUR

Limonadekan met glazen 5566
Limonadekan met glazen
Startprijs 30 EUR
3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
Miniatuur kolenkit 544
Miniatuur kolenkit
Startprijs 30 EUR
9 Glazen, 19e eeuw 5559
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Schilderij, landschap 1440
Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR
Ring WG briljant 508
Ring WG briljant
Startprijs 220 EUR
Ring WG Fantasie slag 501
Ring WG Fantasie slag
Startprijs 300 EUR
Aquarel, Marie van de Goes 1404
Aquarel, Marie van de Goes

80 EUR

Renard, winter 1397
Renard, winter

180 EUR

Jan Cremer 1390
Jan Cremer

50 EUR

Kaasmes 494
Kaasmes
Startprijs 40 EUR
2 Kristallen bierkruiken 5523
2 Kristallen bierkruiken
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten kabinet 4047
Eikenhouten kabinet

650 EUR

Murano bonboniere 5516
Murano bonboniere
Startprijs 30 EUR
Sidetable 4040
Sidetable

250 EUR

2 Art Deco schenkkannen 5509
2 Art Deco schenkkannen
Startprijs 50 EUR