24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Groene vaas + schaal 5600
Groene vaas + schaal
Startprijs 60 EUR
Ovale tafel, Empire 4260
Ovale tafel, Empire
Startprijs 150 EUR
Groot perzisch kleed 4511
Groot perzisch kleed
Startprijs 60 EUR
Porseleinen bord 6411
Porseleinen bord
Startprijs 150 EUR
Satsuma vaas met messing 6404
Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR
Lampetstel 6368
Lampetstel

30 EUR

Grote schotel, 18e eeuw 6361
Grote schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Chinese schotel 6354
Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
Divers zilver 265
Divers zilver

70 EUR

5-Rij collier, bloedkoraal 258
5-Rij collier, bloedkoraal
Startprijs 1.000 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 6318
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Ring GG parel koraal 251
Ring GG parel koraal

190 EUR

Kassa 2019
Kassa
Startprijs 150 EUR
2 Tinnen vazen 2012
2 Tinnen vazen

425 EUR

Russisch schilderij 1504
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
J. v.d. Does, 1497
J. v.d. Does,
Startprijs 40 EUR
Schilderij, boerderij 1490
Schilderij, boerderij

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1454
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
Schilderij, landschap 1440
Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR
2 Imari kraagvazen 6218
2 Imari kraagvazen

160 EUR

Glansplateel lamp 6211
Glansplateel lamp
Startprijs 80 EUR
Rosenthal servies 6204
Rosenthal servies

60 EUR

Aquarel, Marie van de Goes 1404
Aquarel, Marie van de Goes

80 EUR