24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Ring WG briljant 508
Ring WG briljant
Startprijs 220 EUR
Comtoise 3582
Comtoise
Startprijs 150 EUR
Plateel lampevoet 6168
Plateel lampevoet
Startprijs 20 EUR
3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
Ring WG Fantasie slag 501
Ring WG Fantasie slag
Startprijs 300 EUR
Eetservies 6161
Eetservies

30 EUR

Art Deco klok 3575
Art Deco klok

30 EUR

Schwarzwalder 3568
Schwarzwalder
Startprijs 60 EUR
Schilderij, landschap 1440
Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR
Kaasmes 494
Kaasmes
Startprijs 40 EUR
Porseleinen tabaksdoos 6154
Porseleinen tabaksdoos
Startprijs 110 EUR
Kavel diversen 465
Kavel diversen

30 EUR

Aquarel, Marie van de Goes 1404
Aquarel, Marie van de Goes

80 EUR

Armband, carneool 458
Armband, carneool
Startprijs 475 EUR
Renard, winter 1397
Renard, winter

180 EUR

Jan Cremer 1390
Jan Cremer

50 EUR

Samson beker 6118
Samson beker

50 EUR

Delftse schotel, APK 6111
Delftse schotel, APK
Startprijs 40 EUR
Tafelklok zwart/goud 3532
Tafelklok zwart/goud

115 EUR

Ring, GG granaat 451
Ring, GG granaat
Startprijs 175 EUR
Vaas, Josef Steidl 6104
Vaas, Josef Steidl
Startprijs 60 EUR
2 Flacons met zilver 444
2 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR
Art Deco klokkenstel 3525
Art Deco klokkenstel

110 EUR

Vuurvergulde pendule 3518
Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR