Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Serviesgoed, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Kavel 19e eeuws Duits porseleinen serviesgoed (9-delig) met restgoud-decors o.a.: 2 theepotten, 2 schalen, 1 bonboniere, 1 botervloot, 2 grote kommen (minimale beschadiging mogelijk) 15-22cm. Cond.: G

Chinees serviesje
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze theeservies met decor van gou en figuren bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 4 kop&schotels (1 schotel met haarscheur) 5-20cm. Cond.: R-G

Div. porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen antiek porselein: 1x Chinese vaas 18e-19e eeuw (goed), 1x 19e eeuwse porseleinen dame met gouddecor (chip bij voet) en 1x putti met korf (beschadigd) 18-25cm. Cond.: R

St. Bernard, Goebel
Startprijs 25 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R

Terracotta amfora
Resultaat: 40 EUR

Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.

Terracotta figuur
Startprijs 30 EUR

Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G

Chinees tempelleeuwtje
Resultaat: 75 EUR

Oude blanc de chine porseleinen tempelleeuw 19e eeuw 19cm. Cond.: G

Trekpotje
Resultaat: 100 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R

Wedgwood mokka-servies
Startprijs 25 EUR

Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G

Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G

Celadon vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude vaas celadon kleur met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G

Art Deco schalenset
Resultaat: 35 EUR

Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.

2x Glazen Hummel
Resultaat: 45 EUR

Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.

Dansend figuur
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R

Lamp, pors. voet
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G

Lamp, pors. voet, bloemen
Startprijs 30 EUR

Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G

Porseleinen bord
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

4 Tegels
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13 Cond:R

Keramieken wandtegel
Startprijs 35 EUR

Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.

2 Aardewerk kruiken
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, Wenen
Startprijs 90 EUR

Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.

Diverse delen miniatuur
Startprijs 25 EUR

Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Startprijs 70 EUR

Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G