Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Zilv. munten van 2 stuiver
Startprijs 100 EUR

Acht zilveren munten van 2 stuiver (provinciaal) Holland

Kavel diversen
Startprijs 60 EUR

Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR

Kavel briefgeld NL
Resultaat: 40 EUR

Kavel met Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1953, 2x 10 Gulden 1968, 2x 10 Gulden 1997, 2x 5 Gulden 1966 en 2x 5 Gulden 1973.

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay 50 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede sta...

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten (inlay van 10 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay van 1 euro) uit de serie "Het nieuwe geld van Europ...

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede staat.

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...

16 Bankbiljetten NL
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 17 bankbiljetten Nederland + Italië Cond.: ZFR-FR

2 Munten
Startprijs 50 EUR

Twee munten: 1x Nederland 1 Gulden 1906, Wilhelmina Cond.: FR/ZFR, het gaat hier om een overslag van het jaartal, dus munt is niet origineel 1906 en 1x Nederland 1/2 Cent 1886 Willem III, Cond.: ZFR

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR

Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR

Diverse munten
Resultaat: 35 EUR

Groot lot diverse munten uit diverse landen, in kluisje, 7x14x8

4 Penningen
Startprijs 50 EUR

Vier oude penningen Jerusalem, 1x The Hebrew university of Jerusalem opened 1925, 1x Jerusalem 1977 Begin-Sadats meeting, 1x Jerusalem city of peace 1967, 1x 75th 20A Jubilee Convention Israel.

4 Penningen
Startprijs 50 EUR

Vier oude penningen, 1x Sinai campaign tenth anniversery a time for war and a time for peace, 1x Jerusalem the knesset, 1x Israel in Honnage to the first ones, 1x Israel Fashion 1975

6 Chinese munten
Startprijs 20 EUR

Zes Chinese antieke munten o.a. Pao Yuan

16 Turkse munten, zilver
Startprijs 100 EUR

Zestien antieke Turkse zilveren munten

8 Munten (2x zilver)
Startprijs 25 EUR

Acht oude munten waarvan 2 zilveren, 2x Russische munten met ruiter te paard, 3x musee national Bulgarie, 1x opheffing slavernij Suriname 1863-1964, 1x Jubilee 50 silver cents Australia 1977, 1x Monte...

3 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren munten, 1x 150 Ans Dependance de la Belgique 1830-1980 500 Fr, 1x America central 100 colones republica de Costa Rica 1974, 1x CCCP Apollo USA Slayton Brand Stefford juli 1975.

5 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR

Vijf oude zilveren munten, 1x Lietuvas Respublika 1925, 5 Penki, 1x Republique Francaise 1870 2 Frank, 1x Republique Francaise 1844 2 frank, 1x Republique Francaise 1895 2 frank, 1x Republique Francai...

3 Zilveren munten
Startprijs 25 EUR

Drie zilveren munten, 1x 5 penki Litauen 1925, 1x Wilhelmina Nederland 1939 1 Gulden, 1x Helvetica 5 Fr 1931

24 Zilveren munten
Startprijs 50 EUR

Zilveren munten, 12x 25cent 1943 en 1941 Wilhelmina, 12x 1\10 Gulden 1945 en 1942 Ned. Indie

8 Romeinse munten
Startprijs 50 EUR

Acht antieke Romeinse munten