24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Engelse naaidoos 14
Engelse naaidoos

600 EUR

Hanger GG 53
Hanger GG

600 EUR

Bloedkoralen ketting 263
Bloedkoralen ketting

600 EUR

Zakhorloge Story 537
Zakhorloge Story

600 EUR

Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

600 EUR

Notenhouten kabinet 4017
Notenhouten kabinet

600 EUR

Kloostertafel 4027
Kloostertafel

600 EUR

2 Porseleinen kandelaars 6003
2 Porseleinen kandelaars

600 EUR

Grote imari vaas 6011
Grote imari vaas

600 EUR

Yixing trekpotje, vogeltje 6050
Yixing trekpotje, vogeltje

600 EUR

Terracotta beeld 5004
Terracotta beeld

580 EUR

Ei faberge stijl 75
Ei faberge stijl

575 EUR

Eiken kabinet 4036
Eiken kabinet

575 EUR

Commode 4256
Commode

575 EUR

5-Rij collier, bloedkoraal 257
5-Rij collier, bloedkoraal

550 EUR

Bloedkoraal collier 338
Bloedkoraal collier

550 EUR

Aquarel, Leon Senf 1071
Aquarel, Leon Senf

550 EUR

Weegschaal 2237
Weegschaal

550 EUR

Zuid Duitse beschilderde kast 4012
Zuid Duitse beschilderde kast

550 EUR

Tegel 6009
Tegel

550 EUR

Jos Raphael 1034
Jos Raphael

530 EUR

Ring GG briljant 80
Ring GG briljant

525 EUR

Apothekerskast, 44 laden 4073
Apothekerskast, 44 laden

520 EUR

Bloedkoraal 388
Bloedkoraal

500 EUR