Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Thorvald Rasmussen
Resultaat: 40 EUR

Thorvald Rasmussen 1930, olieverf op linnen, interieur met figuren 28x23,5cm. Cond.: G

Landkaart, Cöln
Resultaat: 40 EUR

Duitse landkaart 18e eeuw, ets op papier, "Archiepiscop et elecorat Coloniensem Tob. Conr. Lotter 1717-1777" ca. 27x21cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, meisjesportret 21x18cm. Cond.: G

W. de Groot, bloedkoralen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Litho
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G

Schilderij, A. Reuvers
Resultaat: 35 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G

Schilderij, Andre Souter
Resultaat: 35 EUR

Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G

Schilderij, sneeuwlandschap
Resultaat: 30 EUR

J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G

J. Kersten
Resultaat: 30 EUR

J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1970, olieverf, stilleven 64x59cm. Cond.: G

Suzie Norburg
Resultaat: 30 EUR

Suzie Norburg 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, dame met hoed 15x20cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

3x Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Drie stillevens van J. van Veen: 1x olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G, 1x J. van Veen, olieverf op paneel, stilleven 40x30cm. Cond.: G en 1x J. van Veen, olieverf op linnen, stilleven 30...

Oosterse ets
Resultaat: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

3 Prenten, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten in gouden lijst 70-72cm. Cond.: R-G

3x A. Thiele
Resultaat: 25 EUR

Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G

Fritz Klee 1948
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G

Fritz Klee 1949
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G

Wenschloss
Resultaat: 25 EUR

Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G

A. Slehcim
Resultaat: 20 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G