Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Sepia, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G

Sven Hjalmarsson, landschap
Resultaat: 50 EUR

Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G

Marie Bellaforte
Resultaat: 50 EUR

Marie Bellaforte ca. 1900, pastel op papier, 17x21cm. Cond.: G

Schilderij, Soyppel
Resultaat: 50 EUR

Hans Soyppel? 42/43, olieverf op linnen, oude fabriek 51x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, Guppel
Resultaat: 50 EUR

Hans Guppel? (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fabriek (silhouet) 60x50cm. Cond.: G

Jan Cremer
Resultaat: 50 EUR

Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G

Fox hunting
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse grote Engelse steendrukken met Fox Hunting, J.F Herrings Sewr , plate 1 and 3 ( vocht vlekken) 85x70cm Cond:R

S. Fougner, abstract landschap
Resultaat: 50 EUR

S. Faugner '68 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met waterpartij 46x39cm.

Kaart, Haarlem
Resultaat: 50 EUR

Antieke Landkaart\grondkaart van Haarlem, door Adriaan Spinder, uitgebracht door: Isaak Tirion 1742.Cond:G 30x17,5 cm

Corneille
Resultaat: 50 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

4 Prenten, jacht
Resultaat: 50 EUR

Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G

Ronde miniatuur, gouache
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G

2x Tekening, Goedvriend
Resultaat: 45 EUR

Twee werken van Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), 1x houtskool op papier 30x20cm. en 1x gemengde techniek op papier 20x15cm., landschappen Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse scheepvaart gravures (ets op papier): 1x Limmer Boeyer en 1x Keulse Reyn Aak, 19,5x17cm. Cond.: G

Engelse prent
Resultaat: 45 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G

Gouache, Hartsuiker
Resultaat: 40 EUR

Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G

W. Pulle
Resultaat: 40 EUR

W,Pulle vaas met bloemen, olieverf op linnen,50x56cm Cond:G

2x Grafiek
Resultaat: 40 EUR

Twee oude lithografiën, onduidelijk gesigneerd: 1x met pontiac 1972, 105x55cm. en 1x nr. 175/200 Constructeur Cyborg metallic kleur 62x48cm. Cond.: G

K. Meyer, eenden
Resultaat: 40 EUR

K. Meyer ca. 1950, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. modern
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, acryl op papier, moderne compositie met figuur 56x80cm. Cond.: G

Reis Journaal, Frans Tullingh
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 14 werken van Frans Tullingh (Rotterdam 1876 - 1943 Voorburg), aquarellen en tekeningen met voorstellingen van reizen Frankrijk en SPanje ca. 38x30cm. Cond.: G

Schilderij met boot
Resultaat: 40 EUR

H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G

Schilderij, H. Engberg
Resultaat: 40 EUR

H. Engberg (Zweedse School), olieverf op paneel, abstract stilleven 50x30cm. Cond.: G