Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G
Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G
Hans Soyppel? 42/43, olieverf op linnen, oude fabriek 51x60cm. Cond.: R-G
Hans Guppel? (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met fabriek (silhouet) 60x50cm. Cond.: G
Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse grote Engelse steendrukken met Fox Hunting, J.F Herrings Sewr , plate 1 and 3 ( vocht vlekken) 85x70cm Cond:R
S. Faugner '68 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met waterpartij 46x39cm.
Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G
Twee werken van Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), 1x houtskool op papier 30x20cm. en 1x gemengde techniek op papier 20x15cm., landschappen Cond.: G
Twee 18e eeuwse scheepvaart gravures (ets op papier): 1x Limmer Boeyer en 1x Keulse Reyn Aak, 19,5x17cm. Cond.: G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G
Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G
Twee oude lithografiën, onduidelijk gesigneerd: 1x met pontiac 1972, 105x55cm. en 1x nr. 175/200 Constructeur Cyborg metallic kleur 62x48cm. Cond.: G
K. Meyer ca. 1950, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, acryl op papier, moderne compositie met figuur 56x80cm. Cond.: G
Kavel met 14 werken van Frans Tullingh (Rotterdam 1876 - 1943 Voorburg), aquarellen en tekeningen met voorstellingen van reizen Frankrijk en SPanje ca. 38x30cm. Cond.: G
H. van Santen ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboten, huisje en molen 30x40cm. Cond.: R-G
H. Engberg (Zweedse School), olieverf op paneel, abstract stilleven 50x30cm. Cond.: G