Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Molkenboer
Resultaat: 180 EUR

Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm

Vrouw in interieur
Resultaat: 180 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G

C. v.d. Windt
Resultaat: 160 EUR

Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G

Schilderij, J.A. Wagemans
Resultaat: 160 EUR

Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G

3 Houtsnedes Dali + boek
Resultaat: 160 EUR

Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...

Tekening Putti, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Barok schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R

Schouwstuk, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M

Anton Markus
Resultaat: 150 EUR

Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G

Pat Andrea
Resultaat: 150 EUR

Pat Andrea'61 Barricade 1en2 , 43x38cm, tekening op papier. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 150 EUR

Evert Bomhof ( 1886 - 1949 Zwolle), olieverf op linnen, 's zomers landschap met koeien aan het water 40x50cm. Cond.: G

Ruiters, militair
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1911, Engelse school? Engelse officier te paard in galop, pastel op papier, 44x34cm Cond:G

Ruiters, militair
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 135 EUR

Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 135 EUR

Fischer - Une ca. 1980 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met Fachwerk boerderij 72x81cm. Cond.: G

Schilderij, Reinicke
Resultaat: 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Stolpe
Resultaat: 135 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G

Schilderij, A. Motsch
Resultaat: 130 EUR

A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 130 EUR

Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G

Van Leeuwen, stilleven
Resultaat: 130 EUR

W.A. van Leeuwen, schaal met aardappelen, olieverf op linnen. 42x34cm Cond:G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Resultaat: 125 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Resultaat: 120 EUR

Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm

Schilderij, Piet Middelhoek
Resultaat: 120 EUR

Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G