Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Quan Yin, blanc de chin 6291
2x Quan Yin, blanc de chin

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Meissen beeldje, vrouw 6015
Meissen beeldje, vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kavel bodemvondsten etc. 6025
Kavel bodemvondsten etc.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Diverse tegels 6125
Diverse tegels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Imari kraagvazen 6218
2 Imari kraagvazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Beeld, panter 6013
Beeld, panter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kom 6024
Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hutschenreuther 6052
Hutschenreuther

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6056
3 Delen porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delfts olie- en azijnstel 6107
Delfts olie- en azijnstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Keramieken borden 6114
6 Keramieken borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delftse polychroom borden 6208
3 Delftse polychroom borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Gemberpotten, zilv. dop 6265
3 Gemberpotten, zilv. dop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 6151
3-Delig kaststel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Fam Rose schotels 6164
3 Fam Rose schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Delftse polychroom borden 6172
2 Delftse polychroom borden

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Meissen beeldje, koolmees 6051
Meissen beeldje, koolmees

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Meissen bonbonset 6061
Meissen bonbonset

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen roofvogel 6089
Porseleinen roofvogel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Imari dekselpotten 6227
2 Imari dekselpotten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6 Chinese schaaltjes 6282
6 Chinese schaaltjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5 Delen Chinees imari 6278
5 Delen Chinees imari

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6079
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Imari kraagvazen 6080
2 Imari kraagvazen

Resultaat:

120 EUR