Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pors. pendulestel 3506
Pors. pendulestel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Staande klok 3503
Staande klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Amsterdams uurwerk 3511
Amsterdams uurwerk

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Defecte pendule 3542
Defecte pendule

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule 3514
Charles Dix pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klok, wereldbol 3515
Klok, wereldbol

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3-Delig pendulestel 3540
3-Delig pendulestel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Kogelklok 3512
Kogelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Friese staartklok, mechaniek 3509
Friese staartklok, mechaniek

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafelklok, kalender 3528
Tafelklok, kalender

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boulle console 3548
Boulle console

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tafelklok 3634
Tafelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marmeren zuilenpendule 3539
Marmeren zuilenpendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klok console 3547
Klok console

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule 3513
Charles Dix pendule

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Marmeren klokje 3595
Marmeren klokje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3574
Friese stoelklok

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3598
Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Marmeren penduleset 3580
Marmeren penduleset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Skeletklok onder stolp 3519
Skeletklok onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zwarte tafelklok 3520
Zwarte tafelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Beschilderde staartklok 3543
Beschilderde staartklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schoolklok 3608
Schoolklok

Resultaat:

130 EUR