Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklokje
Resultaat: 75 EUR

Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.

Warmink klokje
Resultaat: 75 EUR

Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G

Scheepsklok
Resultaat: 70 EUR

Originele 50-er jaren Schtaz Royal Mariner scheepsklok (verchroomd) 10xø17cm. Cond.: G

Schwarzwald klok
Resultaat: 70 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G

Mahonie skeletklok
Resultaat: 70 EUR

Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.

Eiken tafeklok, Warmink
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Westminster Warmink tafelklok met maanstand en kwartierslag op 5 gongstaven in zeer goede staat 32cm.

Staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.

Franse pendule
Resultaat: 70 EUR

Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G

Zaagklok
Resultaat: 65 EUR

Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Resultaat: 60 EUR

Kleine Duitse koekkoeksklok ca. 1900 in goede originele staat 43x43x18cm.

Stoelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Friese stoelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 50cm.

Regelateur
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm

Regelateur Taiwan
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G

Staartklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.

Miniatuur klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 35 EUR

Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.

Sallanderklok
Resultaat: 35 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Eiken tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Art Deco klok
Resultaat: 30 EUR

Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.

Kaiser klokje, lantaarn
Resultaat: 25 EUR

Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.