Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Uurwerk Boulle klok
Resultaat: 125 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R

Porseleinen zuilenpendule
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen zuilenklok ca. 1890 met musicerende figuren en putti voorstellingen (compositie metaal). Bevat wekkeruurwerk met seconden- en urenaanduiding, geheel in goede staat 46cm.

Grote regelateur
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote prachtige mahoniehout fineer Kienzle Westminster regelateur (3 opwindgaten) met bandintarsia. Grote messing wijzerplaat en slinger met gongslag op 6 staven ca. 1930 85x46x20cm. Cond.: G

Romantische pendule ca. 1870
Resultaat: 120 EUR

Romantische Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met koning, wapenschild, Franse lelie etc. Bevat mooie emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag 27x36x11cm. Cond.: G Met sleutel en sling...

Messing zuilenpendule
Resultaat: 120 EUR

Antieke Gustav Becker messing 6-zuilen pendule met stop ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat (zonder slagwerk, chip bij sleutelgat) 45xø22cm. Cond.: R-G

Eiken Biedermeier klok
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten Biedermeier stijl Duitse "Lanternuhr" (gewichtsregelateur) 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag 93cm. Cond.: G

Tafelklok zwart/goud
Resultaat: 115 EUR

Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 110 EUR

Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.

Onyx pendule met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Prachtige kleine pendule met brocot visible 8-daags uurwerk, onyx kast en leeuw ca. 1880 (stil uurwerk) 36cm. Cond.: G

Noten Warmink tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote notenhouten Warmink tafelklok met gegraveerde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Bevat Westminster uurwerk met kwartierslag op 5 gongstaven 40cm. Cond.: G

Eiken Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote zware eikenhouten Jugendstil Westminster tafelklok met zuilen en messing. Bevat kwartierslag op 5 gongstaven van Kienzle. Zuilen en messing

Scheepsklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse Schatz scheepslamp van messing 20e eeuw met slagwerk en geslepen glas in goede staat 10xø17cm.

Noten torenklok
Resultaat: 100 EUR

Mooie notenhouten Junghans toren-tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in zeer goede staat 45x31x16cm.

Mini comtoise
Resultaat: 100 EUR

Leuke oude Franse mini comtoise 20e eeuw in goede staat 24x17cm.

Reiswekker (zwart)
Resultaat: 100 EUR

Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.

Appelklok
Resultaat: 100 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwald klok met originele beschildering, slinger en gewichten 38x27x14cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R

Tafelklokje
Resultaat: 95 EUR

Oude Wuba Westminster wortelnoten tafelklok, met kwartieslag op drie gongstaven en maanstand. 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, 34cm Cond:G

Russische scheepsklok
Resultaat: 90 EUR

Oude Russische onderzeeër boordklok CCCP met centrale secondenwijzer. Metalen kast en chroom omranding 8xø20cm. Cond.: G

Hangklokje
Resultaat: 90 EUR

Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 90 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Lantaarnklok
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok 20e eeuw op houten stoel, rondom gegraveerd 53cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 80 EUR

Oude staande Westminster klok met drie gewichten, kwartierslag en 8 hamers op gongstaven,2e helft 20e eeuw.210cm Cond:G

Hangklok, koeieoog
Resultaat: 80 EUR

19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G