24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Delfts kaststel
Resultaat: 10 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR

5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR

Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

Citizen horloge
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Diverse religieuze hangers
Resultaat: 25 EUR

Divers plate
Startprijs 10 EUR

Grunder kast
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten
Startprijs 50 EUR

Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G

Grote stoel
Geen vanafprijs

Grote bruinlederen stoel 2e helft 20e eeuw 96x93x90cm. Cond.: R