Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lehmann 2095
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2040
Resultaat: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

5 Oude bierpullen
Startprijs 50 EUR

5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...

Groot Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G

Meissen bonbonset
Resultaat: 130 EUR

meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G

Kassa
Startprijs 150 EUR

Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

2 Tinnen vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

13x 5 Gulden
Startprijs 40 EUR

Hollands papiergeld, 13x 5 Gulden 80er jaren

6 Zilveren munten
Startprijs 80 EUR

Zes oude Litouwse munten 1936 Vytantas Didisys.

Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

18 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Achtien halve centen Nederland, 1e helft 20e eeuw

J. v.d. Does,
Startprijs 40 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Kavel bodemvondsten etc.
Resultaat: 160 EUR

Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G

Doos ansichtkaarten, buitenland
Startprijs 20 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G

Ansichtkaarten NL
Resultaat: 40 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Kutani vazen
Startprijs 150 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Resultaat: 600 EUR

Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm

Collier saffier
Startprijs 90 EUR

Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr

3-Delig servies
Resultaat: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

Ring blauw topaas
Resultaat: 85 EUR

Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G

Miniatuur kolenkit
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G