Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle console
Resultaat: 250 EUR

Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G

Messing zuilenpendule
Resultaat: 120 EUR

Antieke Gustav Becker messing 6-zuilen pendule met stop ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat (zonder slagwerk, chip bij sleutelgat) 45xø22cm. Cond.: R-G

Comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met aparte slinger, gesigneerd Adam Dold á Montreau, in goede originele staat 41x32x15cm.

Mysterieus klokje
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm

Eiken Biedermeier klok
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten Biedermeier stijl Duitse "Lanternuhr" (gewichtsregelateur) 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag 93cm. Cond.: G

Onyx pendule
Startprijs 120 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Eiken Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote zware eikenhouten Jugendstil Westminster tafelklok met zuilen en messing. Bevat kwartierslag op 5 gongstaven van Kienzle. Zuilen en messing

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oud Duits vogelkooi klokje ca. 1930, gemerkt Kaiser Germany, functies niet getest 13xø6cm. Cond.: G

Scheepsklok
Resultaat: 70 EUR

Originele 50-er jaren Schtaz Royal Mariner scheepsklok (verchroomd) 10xø17cm. Cond.: G

Russische scheepsklok
Resultaat: 90 EUR

Oude Russische onderzeeër boordklok CCCP met centrale secondenwijzer. Metalen kast en chroom omranding 8xø20cm. Cond.: G

Scheepsklok, barometer
Startprijs 70 EUR

Houten met messing scheepsklok ca. 1890 met barometer en Frans uurwerk met korte slinger (geen slagwerk). Barometer met Hollandse tekst 65cm. Cond.: G

Eiken regelateur, zuilen
Startprijs 150 EUR

Zeldzame Franse Westminster regelateur met zuilen ca. 1890 met kwartierslag op 8 gongstaven. Bevat contragewichten en Kienzle uurwerk. In zeer goede originele staat 88x38x23cm.

Schwarzwald klok
Resultaat: 70 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met floraal decor, uurwerk met veren (zonder gewichten). Lichte beschadiging aan wijzerplaat, 28x20x10cm. Cond.: G

Scheepsklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse Schatz scheepslamp van messing 20e eeuw met slagwerk en geslepen glas in goede staat 10xø17cm.

Mahonie skeletklok
Resultaat: 70 EUR

Moderne mahoniehouten skeletpendule (halfuurslag op bel) 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk en zuilen in zeer goede staat 34cm.

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oude vernikkelde vogelkooitjes-klok ca. 1930. Functies niet getest, verder in goede staat 14xø6cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok 20e eeuw op houten stoel, rondom gegraveerd 53cm. Cond.: G

Schoolklok
Startprijs 50 EUR

Antieke schoolklok omstreeks 1900, met houtnerf beschilderde kast en origineel uurwerk met slagwerk 14x38cm. Cond:G

Schwarzwalder
Startprijs 60 EUR

Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.

Zwarte tafelklok
Startprijs 200 EUR

Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G

Noten torenklok
Resultaat: 100 EUR

Mooie notenhouten Junghans toren-tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in zeer goede staat 45x31x16cm.

Marmeren pendule
Startprijs 100 EUR

Wit marmeren zuilenpendule ca. 1890 met Junghans 8-daags uurwerk zonder slag en koperen versieringen 34x18x9cm. Cond.: G