Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Chinese borden, 18e eeuw 6281
5 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

93,75 EUR

Vogelkooitje, klok 3535
Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR
2 Series kop&schotel 6274
2 Series kop&schotel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3528
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Stoelklok 3521
Stoelklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 Delen goudsteen 6267
3 Delen goudsteen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Delftse borden, 18e eeuw 6231
5 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Imari vaasjes 6224
2 Imari vaasjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Imari plateau 6217
Imari plateau

Resultaat:

50 EUR

Blikken auto A-1955 Japan 3030
Blikken auto A-1955 Japan
Startprijs 90 EUR
Verkocht
9 Oude poppen 3023
9 Oude poppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Mahjongg spel 3016
3x Mahjongg spel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Empire stijl bokalen 2191
2 Empire stijl bokalen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Miniatuur portretjes 2184
3 Miniatuur portretjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Miniatuur portretje 2177
Miniatuur portretje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Boek Rembrandt 2148
Boek Rembrandt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Convoluut boek 2141
Convoluut boek

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Koperen kraankan 2134
Koperen kraankan

Resultaat:

25 EUR

2 Bronzen vijzels 2127
2 Bronzen vijzels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4 Jade plaquettes 6181
4 Jade plaquettes

Resultaat:

80 EUR

2 Majolica vazen 6174
2 Majolica vazen
Startprijs 70 EUR
Glansplateel lamp 6167
Glansplateel lamp
Startprijs 95 EUR
Divers tin 2098
Divers tin
Startprijs 50 EUR
Naaldenhouder 2091
Naaldenhouder
Startprijs 60 EUR