Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, paard met man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, haan
Startprijs 150 EUR

Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.

Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR

Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G

Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR

Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G

Beeldje, jonglerende vrouw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 100 EUR

Bronzen spiesbok op houten sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x20x12cm.

Bronzen figuur, naar Botero
Resultaat: 500 EUR

Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.

Bronzen golfspeler
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Bronzen liggende dame
Startprijs 150 EUR

Erotische bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in goede staat 15x30x16cm.

Brons, Marianne Kievits
Resultaat: 50 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

Houten beeld, Indonesië
Resultaat: 60 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.

Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 190 EUR

Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.

Houten beer
Startprijs 180 EUR

Houtgesneden beer ca. 1910 in goede staat 27cm.

Bronzen figuur, M. Stolk
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur van Maarten (Martin) Stolk, voorstellend een trombone spelende man 27cm. Cond.: G

Bronzen figuur, India
Startprijs 60 EUR

Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G