Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fries collier GG
Resultaat: 240 EUR

Fries collier, 585/000 met filigrainbewerking. Collier gemaakt van schakels met filigraine bewerking en voorzien van een veeroog, vakwerkcollier. Lengte 40 cm, ca 8.8 gr

Wernicke
Resultaat: 240 EUR

Engelse 4-delige Wernicke kast ca. 1920 van eikenhout met 6 deuren in goede staat 163x85x45cm.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 240 EUR

Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.

Limoges servies
Resultaat: 240 EUR

Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...

3 Imari borden
Resultaat: 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G

Boekensteun eekhoorn
Resultaat: 230 EUR

Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 225 EUR

Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...

Aquarel, paard
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, zomer
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G

3 Reisikonen
Resultaat: 225 EUR

Drie ikonen 19e eeuw in goede originele staat met gouddecor (1x plated). Dubbel decor (Rusland, Griekenland) 11-14cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, stilleven. 60x80cm., Cond.:G

Schilderij, vrouw met vogel
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vrouw met papegaai Cond.: G

Grote tafelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote Engelse wortelnoten tafelklok ca. 1960 met maanstand en bronzen ornamenten in goede staat 42x29x19cm.

Boekenkast, vele laden
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.

Vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G

Gallé vaasje
Resultaat: 225 EUR

Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G

2 Chinese figuren
Resultaat: 225 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

Geel trekpotje
Resultaat: 225 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

Lot GG
Resultaat: 220 EUR

Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr

Ring GG aquamarijn
Resultaat: 220 EUR

Art Deco ring GG 585/000 met aquamarijn. Strakke ring met een GG ovale rand met daarin een ovaal gefacetteerde aquamarijn, 14x8.5mm, Grootte bovenzijde 21x14 mm. ca 7.5 gr ø 55/56

Schilderij, Alexander de Grote
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School), olieverf op linnen (bedoekt), Alexander de Grote 46x71cm. Cond.: R

Lamp met kap
Resultaat: 220 EUR

Bronzen tafellamp met marmeren voet, voorstellend ibissen bij bamboe 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.

Eiken tafel
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten boerentafel 18e eeuw (of ouder), vermoedelijk Frankrijk met smeedijzeren nagels (restauraties) 78x55x103cm. Cond.: R

Eiken vitrinekast
Resultaat: 220 EUR

Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.

Russisch landschap
Resultaat: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Theekistje
Resultaat: 210 EUR

Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.

Parfumflesjes
Resultaat: 210 EUR

Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...

GG tientje met rand
Resultaat: 200 EUR

Munthanger/ broche GG 585/000 met tientje. Hanger/ broche met getorste rand met in het midden een GG tientje uit 1932. totaal ca 11.3 gr

Ring GG saffier briljant
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr. Nieuw

Ring WG robijn briljant
Resultaat: 200 EUR

Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...

Zilveren suikerstrooilepel
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...

Gouden armband
Resultaat: 200 EUR

Armband GG 585/000 met plaatjes. Gevlochten armband met ruitvormige plaatjes aan de bovenzijde. Breedte 10 mm, lengte 18,5 cm ca 15.3 gr

Rijring WG
Resultaat: 200 EUR

Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie royale briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57

Altmann, Russische landschap
Resultaat: 200 EUR

Russische School ca. 1930 (B. Typbum?), verso Kyrillische tekst, olieverf op paneel, impressionistisch berglandschap met houten huis 58x78cm. Cond.: G

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Nico Benschop
Resultaat: 200 EUR

Nico benschop (1907 - 2001), olieverf op linnen, ruiter op het strand 75x65cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink 1983 nr. 8/150 (1913 - 1966 Enschede), lithografie op papier, boerderij in de sneeuw 40x60cm. Cond.: G

Renard, schaatsen
Resultaat: 200 EUR

N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G

Balinese Schone
Resultaat: 200 EUR

Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G

Sierkistje
Resultaat: 200 EUR

Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G

4 Miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vier oude Duitse miniaturen met ivoren lijsten en geschilderde portretten o.a: Richard Wagner, Franz Liszt, Mozart en Beethoven 12x14,5cm. Cond.: G

2x Pelikan M 1000
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Pelikan (Duitsland) vulpennen, in goede originele staat. 12-14cm.

2 Hazen pannen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse koperen hazenpannen/braadpannen in goede staat 54-60cm.

2 Scheepslampen
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke roodkoperen scheeps-waarschuwingslampen: All-Round White en All-Round Red ca. 1930 in goede originele staat 35xø20cm.

Christus op voet
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuwse houtgestoken kruisbeeld (vermoedelijk Spanje) met originele rest-polychromie in goede staat (4 vingers missen) 140x72x18cm.

Album Hengelo
Resultaat: 200 EUR

Leuk album met ca. 215 diverse ansichtkaarten van Hengelo 20e eeuw 32x28cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...

Trumeau
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire trumeau met lade, origineel beslag en spiegel. Fineerschade bij voet 73x70x41cm. Cond.: R

Hangspiegel, bronzen ornamenten
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Duitse wandspiegel, Dresdner barok van notenhout fineer met bandintarsia en vergulde bronzen ornamenten. Facetgeslepen originele spiegel met etages en kandelaren (krimpnaden) 92x62x18cm. Cond...

Jugendstil kast
Resultaat: 200 EUR

Jugendstil vitrinekast met spiegelopstand ca. 1910 met volle zuilen in goede originele staat 178x91x40cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige vroeg Biedermeier mahoniehout-fineer 2-deurs kast ca. 1840 in Gothische stijl met originele spiegels. in zeer goede originele staat 162x102x47cm.

Eethoek, barokstijl
Resultaat: 200 EUR

Barokstijl eethoek met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw van notenhout 110x50x47cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Houtgesneden figuur
Resultaat: 200 EUR

Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Resultaat: 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

6-Pas tableau, bloemen op vaas
Resultaat: 200 EUR

Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G

Masons servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G

5 Delen speksteen
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.

2 Bordjes, geel
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.

Fam Rose, schaal + schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Hangkastje + diversen
Resultaat: 195 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine met diverse curiosa (pillendoosjes, porselein etc.) 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm. Cond.: G

Ring, saffier + 10 brilj.
Resultaat: 190 EUR

Ring GG 585/000 met blauw saffier en diamant. Soort entouragering met in het midden een ovale blauw saffier, 7x4.8 mm. De scheen van de ring loopt door tot aan de blauw saffier. Aan de boven en onderz...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Kavel zilver
Resultaat: 190 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...

Schilderij, schelpenvisser
Resultaat: 190 EUR

J.W. van Naerssen?, olieverf op linnen, strandgezicht met schelpenvisser 50x76cm. Cond.: G

Reiswekker, vuurverguld masker
Resultaat: 190 EUR

Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.

Empire penantkast
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniefineer 19e eeuwse penantkast ca. 1830 (Empire). In goede originele staat met lichte fineerschade 90x94x41cm.

Chinees bord
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

Bestek zilver
Resultaat: 185 EUR

Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G

Glas, zilv. voet
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G

Choker GG granaat
Resultaat: 180 EUR

Sierlijke choker 333/000 met granaten. Gourmetcollier met in het midden 5 ovale rozetten met granaten, verlopend in grootte, en 2 peervormige granaten. 9x12-15x20 mm. Lengte 44 cm ca 13.1 gr

Portret van een oude vrouw
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 180 EUR

Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.

Buffel schedel
Resultaat: 180 EUR

Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.

Hollandse octant
Resultaat: 180 EUR

Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.

Friese staartklok
Resultaat: 180 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G

Barok stoel
Resultaat: 180 EUR

Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.

Iepenhouten sidetable
Resultaat: 180 EUR

Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 180 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten rood/bruin/zwart/blauw (fijngeknoopt) 220x135cm. Cond.: G

2 Russische glazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.

Bloedkoralen armband
Resultaat: 175 EUR

Armband rij 3 bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. 3 Rijen bloedkoralen, tonmodel ø 2.5 mm, met fraaie GG eindstukken bevestigd aan een ovale GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van e...

Pieter Scheen
Resultaat: 175 EUR

Oude 2-delige Pieter Scheen Lexicon, Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950 (1970) in goede originele staat 26x7x20cm.

Katana zwaard
Resultaat: 175 EUR

Oud Japans katana samurai zwaard, gemerkt M.P. 2e helft 20e eeuw met vleermuis op de heft 99cm. Cond.: G

Eiken boekenmolen
Resultaat: 175 EUR

Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G

Benen wandelstok
Resultaat: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

2 Chin. spekstenen beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G

Tekening, mannelijk naakt
Resultaat: 170 EUR

Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G

Schildpad doosje + lepels
Resultaat: 170 EUR

Biedermeier 19e eeuws schildpad-lepeldoosje met ivoor waarin 10 zilveren lepeltjes zitten. in zeer goede staat 3x13x8cm.

6 Pennen Mont Blanc
Resultaat: 170 EUR

Zes oude Duitse Mont-Blanc pennen, w.o. met gouden schrijftip. In goede originele staat. 13.5cm.

Pistool, A. Dijk
Resultaat: 170 EUR

Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop ca. 1800, gesigneerd A. Dyck. In goede ongepoetste originele staat (kogelstamper mist) 35cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 170 EUR

Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop (zwaar kaliber) ca. 1800, spaanveer defect en kogelstamper mist. Ongepoetst

Reiswekker
Resultaat: 170 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 in originele foudraal met sleutel in goede staat (geen slagwerk) 12x10x9,5cm. Cond.: G