Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse pastoorskast
Resultaat: 400 EUR

Grote Hollandse 18e eeuwse mahoniefineer op eiken pastoorskast (uitneembaar) met lade. Bevat origineel slot en sleutel. Geheel staand op originele bolpoten. Lichte fineerschade en krimpnaden 201x195x7...

Mini kabinet kastje
Resultaat: 400 EUR

Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.

Mahonie kast
Resultaat: 400 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Celadon vaasje
Resultaat: 400 EUR

Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...

Martin van Waning
Resultaat: 380 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

Oude vrouw met bloemen
Resultaat: 375 EUR

H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G

Groot Grieks ikoon
Resultaat: 375 EUR

19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G

3 Pennen Mont Blanc
Resultaat: 375 EUR

Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

Grote Pers, kop & schotels
Resultaat: 375 EUR

Groot Chinees tapijt met decor van Chinese voorwerpen (kop & schotels), dieren en flora. Veelkleurig en in goede staat 295x410cm.

Ivoren beeld, wijsheer
Resultaat: 375 EUR

Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.

Renaissance stijl kast
Resultaat: 360 EUR

Oude eikenhouten gestoken kast ca. 1930 in renaissance stijl. Prachtig snijwerk en in goede originele staat 164x61x165cm.

Horloge GG met band
Resultaat: 350 EUR

Horloge GG 585/000 met milanese band. Rond horloge, ø 21 mm, met parelmoerplaat, merk Rochemont met milanees gevlochten band. De band vertoond wat gebruikssporen. Lengte 17 cm ca 29.9 gr

Collier munt GG
Resultaat: 350 EUR

Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr

Schilderij, stilleven
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R

Russisch vrouwenportret
Resultaat: 350 EUR

Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G

3-Delig pendulestel
Resultaat: 350 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...

Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)
Resultaat: 350 EUR

Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.

Engelse kast
Resultaat: 350 EUR

Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.

Beeld, Bachus met instrument
Resultaat: 350 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G

Bokaal Moskou
Resultaat: 350 EUR

Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.

P.J.A. Wagemans
Resultaat: 335 EUR

P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G

IJzeren fornuis
Resultaat: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Marmeren zuil
Resultaat: 330 EUR

Grote marmeren piedestal ca. 1910 in goede staat 104x25x25cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 330 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

2 Stoelen met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.

Schaal, Kossowski
Resultaat: 325 EUR

Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 320 EUR

Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.

9 Schotels, Queng Long
Resultaat: 320 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

26 Delen Chinees
Resultaat: 320 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

Gouden naaidoosje
Resultaat: 315 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

Staande klok (3-gewichter)
Resultaat: 310 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten Art Deco staande klok (3-gewichten) met Westminster uurwerk (Nummer 1125630), kwartierslag met speelrol en slagwerk met 8 hamers op 8 staven. Mooie wijzerplaat, gewichten ...

Ring GG lapis brilj
Resultaat: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Ring GG amethist/briljant
Resultaat: 300 EUR

Fraaie ring GG/WG met briljant en amethist. Brede volle ring met in het midden een gefacetteerde 6 kantige Amethist, 10 mm in zeer goede kleur met daarnaast briljanten pave gezet in de ring, ctotaal c...

Schilderij, van Noort
Resultaat: 300 EUR

Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, B. Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G

Fluweel schilderij
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G

3 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G

Dekseldoos, Alexander de Grote
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Hollandse vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Spekstenen figuur
Resultaat: 300 EUR

Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R

2 Afrikaanse figuren
Resultaat: 300 EUR

Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G

Gallé vaasje
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G

Chinees potje, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...

Schaal met draken
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

3-Delig kaststel
Resultaat: 300 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

Grote baardmankruik
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.

Yixing trekpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

Koordarmband en collier GG
Resultaat: 290 EUR

Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr

Armband en Broche GG
Resultaat: 290 EUR

Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...

Celadon schotel
Resultaat: 290 EUR

Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G

Pendule met beeld
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G

"Losbol"
Resultaat: 280 EUR

Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R

Armband GG alexandriet
Resultaat: 275 EUR

Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...

Manchetknopen RG/WG diamant
Resultaat: 275 EUR

Manchetknopen RG/WG met diamant. Manchetknopen met RG bewerkte stukken en WG gladde stukken met in het midden een baquette geslepen diamant. ca 9.2 gr Grootte 10x14 mm

Schilderij, winter
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R

J. Mankes
Resultaat: 275 EUR

Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G

Uurwerk Boulle klok
Resultaat: 275 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R

Friese staartklok
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G

Empire kast
Resultaat: 275 EUR

Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G

2 Chin dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G

Yixing potje, tijger
Resultaat: 275 EUR

Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.

Ring GG Lapponia
Resultaat: 270 EUR

Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr

Zilveren tafelstuk, ekster
Resultaat: 270 EUR

Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.

Gele Perzische vaas
Resultaat: 270 EUR

Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G

H. Balman, botters aan de kust
Resultaat: 265 EUR

Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G

Horloge GG fijnmodel
Resultaat: 260 EUR

Horloge GG 585/000 met grove band. Fijn rond dameshorloge, mechanisch ø 14 mm, met grof gevlochten band. Lengte 15 cm ca 23 gr

Ring GG met Opaal en Saffier
Resultaat: 260 EUR

Ring GG 585/000 met Saffier en Opaal. Ring met grote markiesvorm, 21x17mm, bezet met Saffieren en Opalen. Totaal ca 2.61 crt. ca 4.7 gr ø 56

Officiers sabel
Resultaat: 260 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 260 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.

Ring GG briljant
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59

Ring GG smaragd bril
Resultaat: 250 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55

Edzard Koning
Resultaat: 250 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom
Resultaat: 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G

Pendant, Wijnberg
Resultaat: 250 EUR

Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G

Ingelegd theekistje
Resultaat: 250 EUR

Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.

Poppen commode
Resultaat: 250 EUR

Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.

Jugendstil klok
Resultaat: 250 EUR

Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.

Staande klok 80-er jaren
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G

Staand klokje
Resultaat: 250 EUR

Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.

Boekenkast, Korea
Resultaat: 250 EUR

Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Empire secrataire
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R

Eiken commode
Resultaat: 250 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.

Russisch glas
Resultaat: 250 EUR

Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G

Stel porseleinen beelden
Resultaat: 250 EUR

Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.

Fam Rose schaal met messing
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.