22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Klemband zilver 895
Klemband zilver
Startprijs 25 EUR
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

2x Mahjongg spel 3031
2x Mahjongg spel

55 EUR

Blikken voertuig 3024
Blikken voertuig

100 EUR

2 Kopjes 6064
2 Kopjes
Startprijs 60 EUR
Meissen vaasje 6057
Meissen vaasje

40 EUR

Wilesco London Bus, stoommachine 3017
Wilesco London Bus, stoommachine

160 EUR

3 Chinese lakstempels 6050
3 Chinese lakstempels
Startprijs 250 EUR
Broche naaldenkoker RG 859
Broche naaldenkoker RG
Startprijs 150 EUR
Ring GG valkenoog 852
Ring GG valkenoog
Startprijs 100 EUR
Kristallen oorkaraf 845
Kristallen oorkaraf
Startprijs 100 EUR
Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
2 Munten 2750
2 Munten
Startprijs 50 EUR
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

1.300 EUR

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
6x Halve gulden 2743
6x Halve gulden

25 EUR

9 Zilveren dubbeltjes 2736
9 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 60 EUR
Ring WG 3 rijen diamant 809
Ring WG 3 rijen diamant
Startprijs 290 EUR
Collier munt GG 802
Collier munt GG

350 EUR

Zilveren bestek 795
Zilveren bestek

20 EUR

J. Rooymans, landschap 1500
J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd ca. 1950 1493
Ongesigneerd ca. 1950

50 EUR

2 Duitse penningen 2729
2 Duitse penningen
Startprijs 25 EUR