Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

Italiaanse inlegtafel
Resultaat: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Art Deco kastje
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G

IJzeren fornuis
Resultaat: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Groot slot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

Inktstel
Resultaat: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Notenhouten kist
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Sabel
Resultaat: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

2 Bronzen vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

Schippertje
Startprijs 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

Carpet Bal
Resultaat: 50 EUR

Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G

Koperen bak + haardstel
Resultaat: 95 EUR

Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.

Antieke bijbel
Startprijs 40 EUR

Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G

3 Tabakspijpen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G

2 Fotolijstjes
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.