Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Tinnen kandelaren 2090
2 Tinnen kandelaren

Resultaat:

15 EUR

3-Tands lans 2083
3-Tands lans
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antiek pistool 2076
Antiek pistool

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Divers antiek 2533
Divers antiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Boek, Slot te Muiden 2526
Boek, Slot te Muiden

Resultaat:

40 EUR

Kavel Romeins 2040
Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kist gewichten 2033
Kist gewichten

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Messing kroonlamp 2519
Messing kroonlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Schuifsloten 2483
2 Schuifsloten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kistje, blauwe bloem 2476
Kistje, blauwe bloem

Resultaat:

100 EUR

Marmeren tuintafel 2469
Marmeren tuintafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
4 Speelballen, 19e eeuw 2433
4 Speelballen, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Vervallen uit veiling 2426
Vervallen uit veiling
Startprijs 360 EUR
Parelmoer theekistje 2419
Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Biedermeier stoven 2383
2 Biedermeier stoven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Inktstel 2376
Inktstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Renard, schaatsen 1107
Renard, schaatsen

Resultaat:

200 EUR

Schilderij, Haverkamp 1100
Schilderij, Haverkamp
Startprijs 400 EUR
Schilderij, landschap met paard 1093
Schilderij, landschap met paard
Startprijs 200 EUR
Schilderij, tapijtverkoper 1057
Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Schilderij, blinde Arabier 1050
Schilderij, blinde Arabier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, meisje met hond 1043
Schilderij, meisje met hond

Resultaat:

1.100 EUR

Jan Knikker, bruggetje 1007
Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR
Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR