Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kind aan water met mand
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur gemonteerd op houten sokkel ca. 1900, voorstellend een vrouw met aardappelmand 13x16x13cm. Cond.: G

Beeld, zuster
Resultaat: 65 EUR

Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G

Koperen reliëf
Resultaat: 25 EUR

Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR

Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

Weens bronsje
Resultaat: 25 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

Buste, E. Patris
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R

Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Art Deco vrouw,
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 260 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Bronzen man met pijp
Startprijs 60 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 25 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Startprijs 35 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 110 EUR

Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.

Bronsje, 3 schaatsers
Resultaat: 75 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.

Borstbeeld, dame met helm
Resultaat: 125 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'arc (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Houten beeld
Startprijs 35 EUR

Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.

Beeld, ridder
Startprijs 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Bronzen valk
Startprijs 140 EUR

Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Startprijs 240 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Jugendstil glazen schaaltje
Resultaat: 140 EUR

Oude Loetz stijl glazen schaal ca. 1900 (of later) 6-13cm. Cond.: G