Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, hond
Resultaat: 80 EUR

Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een liggende hond van compositie metaal (bronskleurig) 21x42x14cm. Cond.: G

Beeld met ivoor, monnik
Startprijs 280 EUR

Antieke houtgesneden monnik met ivoren gezicht en handen, gesigneerd G. Dobbelair 1936 in goede staat, 35cm.

Marmeren/Albast figuur
Startprijs 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Paard, naar Dali
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Bronzen Chinees
Startprijs 250 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Bronzen jongenshoofd
Startprijs 100 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.

Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Startprijs 250 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

2 Bronzen engelen
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve bronzen engelen 20e eeuw 25cm. Cond.: G

Buste modern
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.

Jongleur met hondje
Startprijs 110 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G

Beeld, vrouw
Startprijs 120 EUR

Terracotta vrouw ca. 1900 met bronskleurige patina in goede staat 42cm.

Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.600 EUR

Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.

Spekstenen hoofd
Startprijs 100 EUR

Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G

Spekstenen buste
Startprijs 70 EUR

Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame
Startprijs 100 EUR

Moderne bronzen dikke dame 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 38x20x15cm.

Bronzen beeldje, haan
Startprijs 150 EUR

Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.

Groot samac beeld
Startprijs 300 EUR

Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.

Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR

Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.

2 Bronzen boedha-hoofden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese bronzen figuur, voorstellend een grote rat met muizen op geldstukken 20e eeuw 6x8,5x6,5cm. Cond.: G

Bronzen vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een naakte dame 42cm. Cond.: G