Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren geisha, klein
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem, op houten sokkel, in goede staat 11cm.

2 Ivoren olifanten
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke ivoren gesneden olifanten op houten voetstukjes, in goede staat 9( 5) x4x2cm.

Ivoren slagtand
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met ebbenhouten voet en olifantendecor in goede staat 17x50x7,5cm.

Olifant van hoorn
Resultaat: 35 EUR

Oude handgesneden olifant van hoorn 20e eeuw, 21cm. Cond.: G

Ivoren krokodil
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G

Ivoren vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

Benen tand
Startprijs 160 EUR

Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G

Benen tand
Startprijs 160 EUR

Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G

Ivoren beeld, wijsheer
Resultaat: 375 EUR

Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.

Ivoren beeld, geisha
Startprijs 250 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat 18cm.

Ivoren Corpus Christie
Startprijs 320 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.

Ivoren okimono
Startprijs 200 EUR

Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.

Divers ivoor
Startprijs 35 EUR

Acht delen antiek ivoor: 1x biljartbal (geen ivoor), 1x heft met zilveren top), 5x servetringen en 1x deel van een wandelstok 4-31cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 90 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

Ivoren beeld, dame
Resultaat: 150 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur, voorstellend een Oosterse vrouw met strijkinstrument ca. 1900 in goede staat 16,5cm.

Ivoren tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Antiek ivoren bewerkt Oosters trommeltafeltje met rondom floraal decor ca. 1910 in goede staat 8,5xø5cm.

Benen varken
Resultaat: 100 EUR

Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G