Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Benen snijwerkjes
Startprijs 90 EUR

Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G

2 Benen beelden
Startprijs 90 EUR

Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.

Man op kruk, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.

Man met lendedoek
Resultaat: 55 EUR

Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.

Ivoren buste, vrouw
Resultaat: 140 EUR

Antieke Afrikaanse ivoren buste met hoofdbedekking 24,5cm. Cond.: G

Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR

Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G

Primitief mannetje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans beeldje gemaakt van been, voorstellend een vrouwenfiguur in goede staat 17cm.

2 Delen ivoor/kunststof
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek ivoor/kunststof Oosters: 1x dekselpotje met gegraveerde olifant (China) en 1x netsuke (imitatie) olifant (kunststof) 3-8,5cm. Cond.: G

2 Erotische snuffbottles
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G

Potvis tand
Resultaat: 65 EUR

Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G

Schaakbord met ivoor
Startprijs 350 EUR

Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.

Benen kurkentrekker
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke 3-delige benen kurkentrekker met kwast, bewerkt met dooskoppen 13,5cm. Cond.: G

Benen thorapointer
Resultaat: 140 EUR

Benen thorapointer (jat) ca. 1900 in goede staat 19cm.

Benen snuffbottle, kikker
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G

Benen netsuke, ratten
Resultaat: 90 EUR

Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G

Benen netsuke, kikker
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G

Benen meetlint, kikker
Startprijs 90 EUR

Oude been gesneden meetlint in de vorm van een kikker en insect 1e helft 20e eeuw (5cm.) Cond.: G

Ivoren Corpus Christie
Resultaat: 60 EUR

Ivoren kruis met Corpus Christie van bakeliet (of een ander materiaal) ca. 1900 24x14x4cm. Cond.: G

Hoornen Chinees
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.

Ivoren Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.

Hoornen Chinees
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.

Ivoren pot
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote ivoren vaas met figurendecor in goede staat 37xø11cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 260 EUR

Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 150 EUR

Antieke ivoren geisha met lotusbloem in goede staat 21cm.