Chinees porseleinen 19e eeuwse kop en schotel met floraal decor en gouddecor in goede staat 5xø10,5cm.
Twee delen antiek Chinees porselein; 1x schenkkan 18e eeuw met blauw decor 10,5x9xø7,5cm. en 1x kom ca. 1800 met blauw floraal decor 8,5x10,5cm.
Twee Chinees porseleinen sierschotels ca. 1900; 1x met twee geisha's (gesigneerd) ø20,7cm. en 1x met decor van bloesemboom en vogels ø21,6cm. Cond.: G
Oude Chinese 6-delige YiXing theeset bestaande uit; tablet, 5 kopjes en theekan 20e eeuw in goede staat. Gegraveerd met teksten 12xø25cm.
Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G
Twee Japans keramieken Satsuma vazen ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 31xø17cm. en 33xø18cm.
Oude 3-delig Delfts keramieken kaststel ca. 1920 met Hollands decor van watergezichten. 1x vaas goed en 2x beschadigd 32-33cm. Cond.: M
Driedelig Villeroy en Boch 6-kantig kaststel ca. 1900 (1x oude haarlijn) 24-30cm. Cond.: G
Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas (bolle vaas beschadigd) 13-21cm. Cond.: R
Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas 13-21cm. Cond.: G
Driedelig antiek keramieken Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 (bolle vaas beschadigd) met landschapsdecor 25-28cm. Cond.: R
Twee delen Villeroy en Boch keramiek ca. 1900: 1x cakeschaal ø25cm. en 1x knobbelvaas 32xø13cm. Cond.: G
Vijf antieke keramieken Villeroy en Boch vazen ca. 1900 in goede staat 14-21cm.