Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaststelletje
Startprijs 45 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G

Chin. kop & schotels
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kop en schotel met floraal decor en gouddecor in goede staat 5xø10,5cm.

Schenkkan + kom
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein; 1x schenkkan 18e eeuw met blauw decor 10,5x9xø7,5cm. en 1x kom ca. 1800 met blauw floraal decor 8,5x10,5cm.

Div. Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G

Wandplank, pors, bakjes
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G

2 Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels ca. 1900; 1x met twee geisha's (gesigneerd) ø20,7cm. en 1x met decor van bloesemboom en vogels ø21,6cm. Cond.: G

Theepot, tablet + 4 kopjes
Startprijs 35 EUR

Oude Chinese 6-delige YiXing theeset bestaande uit; tablet, 5 kopjes en theekan 20e eeuw in goede staat. Gegraveerd met teksten 12xø25cm.

5 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G

Stel voorraadpotten
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G

2 Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Japans keramieken Satsuma vazen ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 31xø17cm. en 33xø18cm.

3-Delig kaststel, Delft
Startprijs 25 EUR

Oude 3-delig Delfts keramieken kaststel ca. 1920 met Hollands decor van watergezichten. 1x vaas goed en 2x beschadigd 32-33cm. Cond.: M

3-Delig kaststel, Boch
Startprijs 50 EUR

Driedelig Villeroy en Boch 6-kantig kaststel ca. 1900 (1x oude haarlijn) 24-30cm. Cond.: G

3 Delen Boch
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.

3 Delen Boch
Startprijs 40 EUR

Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas (bolle vaas beschadigd) 13-21cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Startprijs 30 EUR

Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas 13-21cm. Cond.: G

3-Delig kaststel, groot
Startprijs 50 EUR

Driedelig antiek keramieken Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 (bolle vaas beschadigd) met landschapsdecor 25-28cm. Cond.: R

6 Kop & Schotels
Startprijs 25 EUR

Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G

Bord+ pijpvaas
Startprijs 25 EUR

Twee delen Villeroy en Boch keramiek ca. 1900: 1x cakeschaal ø25cm. en 1x knobbelvaas 32xø13cm. Cond.: G

5 Delen Boch
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke keramieken Villeroy en Boch vazen ca. 1900 in goede staat 14-21cm.

4 Delen Boch
Startprijs 15 EUR

Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R

2 Penselenbekers
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.

4 Borden, bloemen
Startprijs 50 EUR

Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G

3 Porseleinen vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude porseleinen vazen Duitsland; 1x vaas van Oscar Schlegelmilch ca. 1980 met figuren- en gouddecor, 1x vaas Spechtsbrunn ca. 1950 met bloemendecor en 1x vaas Alboth Kaisert met bloem- en goudde...

3 Vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie oude porseleinen vazen; 1x konisch gevorms KPM Duitsland ca. 1950, 1x gekleurd bloemendecor ca. 1980, monogram KVE en 1x Rosenthal bisquit porseleinen portret van Rogge ca. 1980 12-19cm. Cond.: G