Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G

4 Kopjes + 2 schotels
Startprijs 50 EUR

Zes delen Chinees porselein ca. 1800 met floraal- en pagodedecor (2x kop&schotels en 2x los kopje) 6x11,5cm. en 4,5x7,5cm. (1x oude haarscheur) Cond.: R-G

Celadon vaas, China
Startprijs 40 EUR

Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R

4x Hummel
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok ( 1 bon 1 ) nr. 429 (1983) H.: 14cm. Cond.: U, 1x meisje in bed met schaap (Wohl Behütet) nr. 455 (1990-1999) 7x8,5cm. Cond.: G, 1x jongen met camera...

4x Hummel
Startprijs 30 EUR

Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...

Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

3 Keramieken olielampen
Startprijs 50 EUR

Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G

Imari vaasje
Startprijs 35 EUR

Imari vaasje

J.G. Smits, strand
Startprijs 580 EUR

-

Diverse symphoniën
Geen vanafprijs

--

Barnsteen hanger
Startprijs 40 EUR

Barnsteen hanger met GG 585/000 hangeroog. Grote barnsteenhanger, vlak afgerond aan de kanten, grootte 28x33 mm, met aan de bovenzijde 2 GG ogen. De steen is voorzien van mooie insluitsels.

Hanger GG rookkwarts
Startprijs 80 EUR

Hanger GG 585/000 met grote bruine steen. Hanger bestaande uit Filigrain bloem als hangeroog en een filigrain huls om de steen, soort triangelvorm, gefacetteerde bewerking. Lengte hanger 50 mm.

E.R. Berthon
Startprijs 200 EUR

E. R. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofdbedoeking 60x48cm. Cond.: R-G

5 Munten
Startprijs 80 EUR

-

Bloedkoralensnoer
Startprijs 275 EUR

Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...

Bord, Goldscheider
Startprijs 160 EUR

-

Dollar
Startprijs 160 EUR

-